Laokonteinerid

Laokonteinerite müük ja rent

Holder pakub müügiks ja rendiks erineva suuruse, värvi ja kaubamärgiga  laokonteinereid.

Laokonteiner sobib hästi asjade, tööristade ja materjalide hoiustamiseks ehitusobjektil, koduhoovis või mujal territooriumil. Laokonteinerite peamisteks eelisteks võrreldes merekonteineritega on kergem kaal, soodsam hind ning mugav moodulkonstruktsioon, mis võimaldab transportida mitut konteinerit korraga. Miinuseks on see, et konteinerit saab tõsta ainult siis, kui see on tühi.

Praegu müügil

Rendipakkumise saamiseks saada päring

Laokonteinerite tüübid

Basic

Konteinerid on valmistatud 0,60 mm külmvaltsitud tsingitud terasest. Põrand on kaetud OSB plaatiga. Komplekti kuulub kaks ukselukku koos võtmetega. Mugav konstruktsioon võimaldab paari inimese abil lihtsalt ja kiirelt konteinerit paigaldada raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Standart

Konteinerite külje- ja katusepaneelid on valmistatud 0,60 mm külmvaltsitud tsingitud terasest. Tugevuse suurendamiseks on konteineritel karkass, mis paigaldatakse konstruktsiooni mõlemasse otsa ja keskele. Põhi on valmistatud 2 mm tsingitud terasest, mis on varustatud alus sokliga. See hoiab alumist külge maapinnaga kokkupuutumast. Põrand on täispuidust. Komplekti kuulub üks ukselukk koos võtmetega.

Containex

Moodulkonteinerid tunnustatud kaubamärgilt Containex eristuvad erakordselt kõrge kvaliteedi ja kokkupandava konstruktsiooni poolest. See võimaldab kasutada konteinereid nii üksikult, kui ka moodulhoonete ehitamisel. Terasraam on varustatud tõstuki jaoks mõeldud avadega ja konteinereid saab üksteise peale laduda kuni kolmanda korruseni.

Transport

Kokkupandud laokonteinerid tarnime kraana-manipulaatori abil kliendi objektile üle Eesti. Kohaletoimetamise tasu sõltub ajakulust ja asukohast. Tallinna piires on hind 45€/tund + käibemaks, väljaspool Tallinna lisandub hinnale 1,4€ / kilomeeter + käibemaks.

Võta meiega ühendust

Vastame klientide kõnedele ka nädalavahetusel.

Müük

Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Transport

Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi


Kõik õigused on kaitstud. Holder | CIMA
phone-handsetcrossmenu