Pakume müügiks laia valikut saunu

Leia oma ideaalne saun

Stiilne puitkarkassiga saunamaja

Saunamaja loob maksimaalselt mugavad tingimused elamiseks ja puhkamiseks. Puitkarkassiga saunamaja vastab ökoloogilisele ohutuse standardile. Meie juures saate valida erinevaid toone, viimistlusi ja planeeringuid vastavalt individuaalsetele eelistustele. Kõik meie projektid on kohandatud ja kohanduvad iga kliendi jaoks ning oleme valmis projekti ellu viima võimalikult lühikese aja jooksul.

Võtmed kätte paketiga torusaun

Võtmed kätte valmis torusaunad on huvitav lahendus, mis meeldib tõelisele puhkuse mugavust armastavale inimesele. Pakume laia valikut kaasaegseid monteeritavaid konstruktsioone, millel on vastavalt tellija nõudmistele kohandatud varustus.

Suur valik torusaunu

Ökotorusaun on stiilne ja kaasaegne konstruktsioon, mida saab paigaldada igale sobivale kohale. Saunal on huvitav disain, kompaktsed mõõtmed ja funktsionaalsus. Peamised eelised on:

  • Mobiilsus - valmis konstruktsioon ei ole liiga raske, seega seda on lihtne liigutada
  • Kompaktsus - tünnisaun võtab vähe ruumi, seega sobib see isegi väikestele kruntidele
  • Puust torusauna ehitamiseks ei ole vaja vundamenti
  • Valmis torusauna paigaldavad spetsialistid mõne tunniga
  • Pakume võtmed kätte valmis saunu vastavalt teie soovidele erinevate suuruste ja konfiguratsioonidega. Saame lisada panoraamaknaid, täiendavaid kommunikatsioone ja palju muud

Saate tellida meilt võtmed kätte valmis väikese majakese koos saunaga erinevate konfiguratsioonidega. Pakume erinevaid projekti variante ja oleme valmis vastavalt individuaalsetele soovidele muudatusi tegema. Meie spetsialistid viivad igasuguse projekti ellu võimalikult lühikese ajaga. Valmis väike majake koos saunaga toimetatakse teie krundile ja paigaldatakse kraanaga.

Moodulmajad koos saunaga: omadused ja eelised

Moodulmajad, millel on saun, on viimaste aastate tõeline trend, mis väärib teie tähelepanu. See on täisväärtuslik elamu püsivaks elamiseks.

Pakume parimaid kvaliteetseid lahendusi, seega võite olla kindel nende usaldusväärsuses ja kvaliteedis. Moodne moodulmaja saunaga saab paigaldada peaaegu igale krundile, kuid selleks on vaja spetsiaalset luba. Aitame teil vajalikud dokumendid saada võimalikult lühikese aja jooksul.

Saate tellida võtmed kätte moodulmaja koos saunaga vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Koostame individuaalse disainiprojekti, nii et saate valida täitevuse vastavalt oma vajadustele. Kasutame ainult keskkonnasõbralikke materjale, seega võite olla kindel oma elamise ohutuses. Moodulmaja hind sõltub konfiguratsioonist, pindalast, lisasoovidest ja arutatakse individuaalselt. Võtke meiega ühendust, kui soovite ellu viia oma unistuste kodu või ehitada sauna. Oleme alati valmis arvestama kõigi teie vajadustega, et tulemus rõõmustaks teid aastaid.

Praegu müügil

Võta meiega ühendust

Vastame klientide kõnedele ka nädalavahetusel.

Müük

Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Transport

Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi


Kõik õigused on kaitstud. Holder | CIMA
phone-handsetcrossmenu