Laoboksi üürimine aitab kolimisel

lapsed valmistuvad kolimiseks
Laoboksi üürimine miniladudes on ideaalne lahendus neile, kes plaanivad kolida. Bokside minimaalne rendiperiood meie ettevõttes on üks kuu: sellest piisab, et korraldada mugavalt ja kiirustamata elukohavahetus. Vajadusel saab üürilepingut pikendada või vastupidi, ennetähtaegselt üles öelda.

Miks see mugav on?

Kui oled kunagi kolinud möbleerimata uude elukohta, siis tead, millised raskused sellega kaasnevad. Mööbli demonteerimine, pakkimine ja transportimine uude elukohta ei pruugigi olla nii keeruline, kuid tõelised väljakutsed tekivad alles siis, kui tuleb hakata kõiki neid asju oma kohale paika panema.

See protsess võib võtta päevi või isegi nädalaid ning terve see aeg vedelevad kõikjal lahti pakkimata kastid ja mööbel, mida pole veel jõudnud oma kohale panna. Lisaks võib juhtuda, et midagi tuleb üldse utiliseerida - näiteks mööbel, mille edasise saatuse üle polnud kolimisel aega mõelda.

Õnneks muudab laoboksi rentimine kolimise palju lihtsamaks ja mugavamaks ning pealegi vähendab stressi. Konteinerlaod tagavad kõikide asjade turvalise ja niiskuskindla hoiustamise kolimise ajal. Kuna pääsete enda asjadele miniladudes ligi millal ise soovite, siis saate oma uut kodu sisustada ja korda seada rahulikult ning omas tempos. Nii ei pea te elama kastide otsas ega pakkimisega liigselt kiirustama.

Kuidas laoruume rentida?

Laoruumide rentimine on imelihtne- saate seda teha lihtsalt ja mugavalt meie kodulehel. Meil on minilaod erinevates Tallinna piirkondades, seega on klientidel võimalus valida endale sobivaim asukoht ning laopinna suurus.

Valige siin vaid endale sobiv asukoht, laoboksi suurus, lisavõimalused ja tingimused ning edasi juba sõlmime rendilepingu, mille alusel saad boksile kohese ligipääsu.

Soovitame lugeda ka

odavad laopinnad

Taskukohase rendiga laod

Inimesed, kes otsivad rentimiseks laobokse, pööravad ruumi valikul tähelepanu mitmele asjaolule ...Loe lähemalt
Konteinerladu rent äriinventari jaoks

Konteinerlao rent äriinventari jaoks

Meie ettevõte pakub Tallinnas lao renditeenust äriklientidele, kes soovivad mugavalt ja turvaliselt hoida oma ettevõtte inventari ja tehnikat. ...Loe lähemalt
laopinna üür kaupluse omanikele

Laopinna üürimine kaupmeestele

Rendime ladusid mitte ainult eraklientidele, vaid ka ettevõtetele. Meil on Tallinna erinevates linnaosades erineva suurusega minilaod, laoboksid ja konteinerlaod ...Loe lähemalt
laoboks rent remondi ajaks

Laobokside rent remondi ajaks

Remont on tõeline moraalne proovikivi, mis on seotud paljude erienvate raskustega. Lisaks sellele, et peate tegelema rahaliste küsimuste, materjalide valiku ja ...Loe lähemalt
papp kastid asjade hoiustamiseks

Laopindade rent seadmete ja tööriistade hoiustamiseks

Pea igal inimesel on olulisi ja väärtuslikke esemeid, mida ta aga igapäevaselt ei kasuta. Isegi kui need ei ole mõõtmetelt suured, võivad need võtta ruumi...Loe lähemalt

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Miniladude rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Lisateenused

Transport
Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus
Müük
Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi

    Teie sõnum on edukalt saadetud, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!
    phone-handsetcrossmenu