Laoboksi rent remondi ajaks

lapsed valmistuvad kolimiseks
Remont on tõeline moraalne proovikivi, mis on seotud paljude erienvate raskustega. Lisaks sellele, et peate tegelema rahaliste küsimuste, materjalide valiku ja disainiotsustega, peate midagi ette võtma olemasoleva inventariga - mööbli, riiete ja muude isiklike asjadega.

Laopindade lühi- ja pikaajaline rent sobib remondiaegseks ladustamiseks ideaalselt. See on kiire, mugav ja turvaline ning kui töö on tehtud, saate asju järk-järgult omas tempos liigutada.

Enda vajadustele sobiva suurusega laoboksi  või konteinerlao rendiks saate teha päringu meie kodulehel.

Kuidas korraldada asjade transport lattu?

Hoiustatavad asjad saad transportida ladudesse ise. Kui see pole võimalik, aitame meeleldi selle korraldamisel – meie firma osutab kolimisteenust lattu.

Alustuseks tuleb lihtsalt valida endale lähimas piirkonnas üüritav ladu, sobiva suurusega laopind ja tasumise periood, milleks boksi või konteinerit üürida sooviksid - miinimum on üks kuu, maksimum on piiramatu. Lisateenusena on võimalik valida riiulite lisamine üüritavale laopinnale. Edasi sõlmime juba rendilepingu ning peale seda saate avaldada soovi transpordi osas.

Kuidas on tagatud ligipääsetavus üüritavale laopinnale?

Meie miniladuses renditavatele pindadele pääseb ligi ööpäevaringselt ning seda ilma vara turvalisusega riskimata. Kõik laod erinevates linnaosades on videovalve all, territooriumid on piiratud tõkkepuuga - sissetungijad ei pääse teie asjadele ligi.

Vajalikele asjadele pääseb ligi igal ajal - pääs laoplatsile avatakse automaatselt, kasutades selleks mobiiltelefoni. See on väga mugav mitte ainult mööbli või isiklike asjade hoiustamiseks, vaid ka eelnevalt ostetud ehitusmaterjalide ladustamiseks.

Siin saate valida sobiva asukoha ja lao suuruse.

Soovitame lugeda ka

odavad laopinnad

Taskukohase rendiga laod

Inimesed, kes otsivad rentimiseks laobokse, pööravad ruumi valikul tähelepanu mitmele asjaolule ...Loe lähemalt
Konteinerladu rent äriinventari jaoks

Konteinerlao rent äriinventari jaoks

Meie ettevõte pakub Tallinnas lao renditeenust äriklientidele, kes soovivad mugavalt ja turvaliselt hoida oma ettevõtte inventari ja tehnikat. ...Loe lähemalt
laopinna üür kaupluse omanikele

Laopinna üürimine kaupmeestele

Rendime ladusid mitte ainult eraklientidele, vaid ka ettevõtetele. Meil on Tallinna erinevates linnaosades erineva suurusega minilaod, laoboksid ja konteinerlaod ...Loe lähemalt
papp kastid asjade hoiustamiseks

Laopindade rent seadmete ja tööriistade hoiustamiseks

Pea igal inimesel on olulisi ja väärtuslikke esemeid, mida ta aga igapäevaselt ei kasuta. Isegi kui need ei ole mõõtmetelt suured, võivad need võtta ruumi...Loe lähemalt
lapsed valmistuvad kolimiseks

Laoboksi üürimine aitab kolimisel

Laoboksi üürimine miniladudes on ideaalne lahendus neile, kes plaanivad kolida. Bokside minimaalne rendiperiood meie ettevõttes on üks kuu: sellest piisab, et ...Loe lähemalt

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Miniladude rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Lisateenused

Transport
Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus
Müük
Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi

    Teie sõnum on edukalt saadetud, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!
    phone-handsetcrossmenu