Miniladu ärikliendile

Kaupade, tarvikute, materjalide, kaubandusseadmete hoiustamiseks on sageli vaja lisaruume. Sellistel juhtudel on ideaalne variant rentida miniladu merekonteineris. See on kulude ja hoiustatavate esemete puutumatuse  seisukohast optimaalne lahendus.

Rendi eesmärgid

Ärimehed kasutavad merekonteinereid:

•  ajutiseks laoks;

•  e-poe kaupade hoiustamiseks;

• hooajaliste asjade hoiustamiseks;

• kontorimööbli,  dokumentatsiooni ajutise hoiuruumina;

• .kaubandusseadmete, tööriistade, rakistuste laoks.

Vastupidavad metallboksid on mõeldud kasutamiseks karmides oludes. Merekonteinerid peavad vastu kõrgete ja madalate temperatuuride, agressiivse keskkonna mõjule ja löökkoormusele. Uksed on valmistatud legeerterasest. Võimalik on paigaldada ka mitu lukku, mistõttu pääseb sisse ainult ruumi rentnik.

Minilao rendi maksumus

Minilao rentimine maksab umbes 30-40% vähem kui tavalises laos asuva sama suurusega ruumi rentimine. Need tingimused pakuvad huvi kaubandusettevõtetele, e-poodidele, mööblitootjatele, rehvitöökodadele ja teistele väike- ning keskmise suurusega ettevõtetele.

Holder pakub rentimiseks Tallinnas 20, 40 jala pikkuseid merekonteinereid. Metallbokside pindala on 6-28 ruutmeetrit. Lisaks on võimalik rentida laobokse alates 3,25  ruutmeetrist. Teenuse tellimiseks täitke avalehel olev vorm või pöörduge mänedžeri poole. Holder tagab asjade hoiustamiseks ja teie ettevõtte arenguks optimaalsed tingimused.

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Transport

Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus

Müük

Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi

    Teie sõnum on edukalt saadetud, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!
    phone-handsetcrossmenu