Miniladu erakliendile

Kolimise, remondi, kinnisvara müügi ajal on sageli probleeme mööbli ja isiklike asjade hoiustamisega. Kõige sobivam variant küsimuse lahendamiseks on rentida miniladu merekonteineris.

Minimoodulite otstarve

Lisaruumi kasutavad eraisikud

● ajutise laona remondi ja kolimise ajaks;

● garaažina;

● panipaigana;

● hooajaliste asjade laona.

Kõige sagedamini renditakse merekonteinereid hooajaliste, mittevajalike, lasteasjade, rehvide, lahtivõetud või kompaktse mööbli, kodumasinate hoiustamiseks. Minimooduleid kasutatakse talve- ja suvespordivahendite, jalgrataste, skuutrite hoiustamiseks.

Jäigad teraskonstruktsioonid tagavad asjade turvalise hoiustamise. Vajaduse korral paigutatakse vara mitmes tasapinnas lisariiulite abil, mida saab ka rentida. Isoleeritud hermeetilise boksi sisu on kindlalt kaitstud tolmu ja niiskuse eest.

Rendi maksumus

Minilao üks peamisi eeliseid on madal rendihind. Vara hoiustamine selles maksab 30-40%   vähem kui tavalises laos asuvate ruumide rentimine. Hinnad sõltuvad konteineri suurusest, renditähtaegadest, lisateenustest.

Konteinereid  saab elektrifitseerida, tsoneerida,  riiulitega varustada. Rendileping sõlmitakse mis tahes tähtajaks. Tagatakse ööpäevaringne juurdepääs. Konsultant valib pindala ja mahu järgi optimaalse lao. Rentige Holderist 20, 40 jala pikkuseid konteinereid, laomooduleid. Nii lahendate kõik asjade ajutise hoiustamisega seotud probleemid ja tagate oma vara täieliku puutumatuse!

On jäänud küsimused? 

Kirjuta meile info@holder.ee või helista +372 55 027 62.
Transpordiga seotud küsimused kirjuta transport@holder.ee või helista +372 555 67 446.
Vastame klientide kõnedele ka nädalavahetusel.

Kõik õigused on kaitstud. Holder | CIMA
crossmenu