Laopindade rent seadmete ja tööriistade hoiustamiseks

lapsed valmistuvad kolimiseks
Pea igal inimesel on olulisi ja väärtuslikke esemeid, mida ta aga igapäevaselt ei kasuta. Isegi kui need ei ole mõõtmetelt suured, võivad need võtta ruumi, mida on vaja millegi muu tarvis - see probleem on eriti teravalt tuntav väiksemates korterites, kus on niigi raske ruumi otstarbekalt korraldada.

Sel juhul saate probleemi lahendada lihtsalt ja kiiresti: lihtsalt valige sobiv konteiner miniladudes ning hoiustage asju turvaliselt seal! Laoboksidele on teil alati olemas mugav ligipääs ning seda igal ajal.

Laoruum hobide tarvis 

Rendime enda väikeladudes laobokse ja konteinereid hobidega seotud inventari ja tarbekaupade hoiustamiseks. Siin on mõned näited, mida saab turvaliselt ja mugavalt kastides ja konteinerites hoiustada:

  • Erinevaid puusepatööriistu ja puitu puutöö jaoks;
  • Kollektsioonid - nukud, mündid, antiikesemed, mitmesugused seadmed ja muud;
  • Muusikariistad, sealhulgas suured;
  • Materjalid modelleerimiseks, keraamikaks ja paljudeks muudeks

Meie konteinerid on kuivad, asjad ei rikne niiskuse ja päikesevalguse mõjul – vajadusel saab need täiendavaks kaitseks mähkida kilesse.

Spordivarustusele mõeldud panipaikade rent meie miniladudes

spordi varustus riiulite peal
Kui oled aktiivse eluviisiga, tegeled professionaalselt spordiga või tegelevad lapsed spordiga, siis on teie kodus kindlasti spordivarustust - jalgrattad, suusad, hokikepid ja muud väga mahukad asjad. Paljusid neist saate kasutada ainult hooajaliselt ning kui teil just panipaika ei ole, siis ülejäänud ajast võtavad need tarbetult ruumi.

Õnneks saab tänapäeval hoiduda asjade rõdudele ja lodžadele ladustamisest. Hooajaliselt või ajutiselt kasutamata spordivarustust saate hoiustada meie laoboksides ja miniladudes – neid saate rentida piiramata ajaks.
Täiendavate riiulite lisamine valitud konteinerile võimaldab paigutada inventari kompaktsemalt ja ergonoomilisemalt – selle lisateenuse eest tasutakse eraldi. 

Kõiki lao asukohti ja laopindade suurusi saab vaadata siit.

Soovitame lugeda ka

odavad laopinnad

Taskukohase rendiga laod

Inimesed, kes otsivad rentimiseks laobokse, pööravad ruumi valikul tähelepanu mitmele asjaolule ...Loe lähemalt
Konteinerladu rent äriinventari jaoks

Konteinerlao rent äriinventari jaoks

Meie ettevõte pakub Tallinnas lao renditeenust äriklientidele, kes soovivad mugavalt ja turvaliselt hoida oma ettevõtte inventari ja tehnikat. ...Loe lähemalt
laopinna üür kaupluse omanikele

Laopinna üürimine kaupmeestele

Rendime ladusid mitte ainult eraklientidele, vaid ka ettevõtetele. Meil on Tallinna erinevates linnaosades erineva suurusega minilaod, laoboksid ja konteinerlaod ...Loe lähemalt
laoboks rent remondi ajaks

Laobokside rent remondi ajaks

Remont on tõeline moraalne proovikivi, mis on seotud paljude erienvate raskustega. Lisaks sellele, et peate tegelema rahaliste küsimuste, materjalide valiku ja ...Loe lähemalt
lapsed valmistuvad kolimiseks

Laoboksi üürimine aitab kolimisel

Laoboksi üürimine miniladudes on ideaalne lahendus neile, kes plaanivad kolida. Bokside minimaalne rendiperiood meie ettevõttes on üks kuu: sellest piisab, et ...Loe lähemalt

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Rent

Minilaod / Konteinerid ja soojakud kliendi territooriumil

Transport

Tõste- ja veoteenus / Rasketehnika / Kolimisteenus

Müük

Merekonteinerid / Laokonteinerid / Soojakud / Saunad

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi

    Teie sõnum on edukalt saadetud, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!
    phone-handsetcrossmenu